Opublikowano Dodaj komentarz

Przygotowania do ślubu i wesela – czy warto chodzić na targi?

agencje hostess

Targi ślubne z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników i są coraz chętniej organizowane, nie tylko w wielkich miastach.  Jesteś w trakcie planowania swojego ślubu i wesela? W takim razie, na pewno nie raz i nie dwa zadajesz sobie pytania „Czy warto wybrać się na wydarzenie tego typu?” „Czy to nie strata czasu?”.

Wątpliwości tego typu bardzo często wynikają m.in. z braku czasu, pieniędzy na bilet czy zwykłych chęci. Sprawdź, dlaczego warto jest chodzić na targi ślubne.

agencje hostess Polska

Targi ślubne – co to jest?

Targi ślubne to w skrócie wydarzenie, które skupia najczęściej dziesiątki (lub setki) wystawców z branży ślubnej.

Aby każdy uczestnik czuł się dobrze targi ślubne muszą być odpowiednio przygotowane i zorganizowane, tzn. muszą odbywać się w wystarczająco dużym obiekcie, a obsługa powinna być doskonale wyszkolona. Często doborem odpowiednich osób do obsługi zajmują się agencje hostess.

Różne firmy/wystawcy oferują zazwyczaj zarówno usługi jak i produkty, czyli wszystko czego potrzebujemy tego dnia. Zaczynając od prezentacji różnych modeli obrączek, sukni ślubnych, kreacji dla Pana Młodego, a kończąc na propozycjach aut czy oprawie muzycznej. Zaletą targów jest to, że w jednym miejscu mamy możliwość zobaczyć, dotknąć, porozmawiać i zapoznać się z ofertą marek. Dodatkowo na targach zazwyczaj mamy możliwość zakupu rzeczy lub usługi po promocyjnej cenie.

agencje hostess w polsce

Bezpośredni kontakt z markami

Pierwszą zaletą regularnego chodzenia na targi ślubne jest możliwość bezpośredniego kontaktu na linii  klient-marka. Jest to niezwykle istotne, ponieważ to właśnie tym ludziom możesz/chcesz powierzyć organizację poszczególnych elementów wesela. Oddanie części obowiązków w ręce osób, których nie znamy osobiście może okazać się dodatkowym czynnikiem stresogennym.

Internet kontra rzeczywistość

Następną niezwykle istotną rzeczą, która przemawia na korzyść targów ślubnych jest to, że bardzo często rzeczy lub usługi, które są reklamowane w Internecie, nie zachwycają nas na żywo lub nie odpowiadają nam pod kątem jakości . Warto jest się wybrać na wydarzenie tego typu, aby dokonać własnej weryfikacji.

agencje hostess targi ślubne

Promocje, bonusy i atrakcje

Możesz być niemalże w 100% pewna/pewien, że znaczna większość wystawców na targach przygotuje dla swoich potencjalnych klientów specjalne zniżki lub bonusy, których często nie są udzielane wcale. Dodatkowo, sami organizatorzy szykują pewne atrakcje i nagrody dla chętnych osób (np. za wzięcie udziału w ankiecie itd.). Rabaty na poszczególnych stoiskach mogą sięgać nawet 50%! Możesz zaoszczędzisz pieniądze lub będziesz w stanie zainwestować je w inne, ważne elementy weselne.

Konkursy to kolejny pozytywny aspekt targów, dzięki któremu możemy wygrać ciekawe nagrody. Bony na suknię ślubną czy wianek? Może podróż poślubna? Garnitur dla Pana Młodego? Przekonaj się o tym na własnej skórze. Opieką nad tego typu działaniem powinni sprawić organizatorzy czy agencja hostess, która wybierze odpowiednie kandydatki i kandydatów.

Wszystko w jednym miejscu

Oprócz idealnej atmosfery, świetnej organizacji (która jest wspomagana przez podwykonawców np. agencje hostess, catering, animatorów itd.) niezwykle ważnym aspektem targów ślubnych jest zebranie wszystkich możliwych podwykonawców w jednym miejscu (od firm florystycznych, przez stroje, dekoracje, samochody, oprawę muzyczną ślubu czy wesela, zaproszenia, atrakcje i inne). Dzięki temu targi ślubne to niezwykle duża oszczędność czasu (jak również pieniędzy), ponieważ w jednym miejscu znajdziesz profesjonalistów, którzy doradzą Ci w każdym możliwym aspekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code